دومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان خوزستان | بلاگ

دومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان خوزستان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

نوار راهبري
اخباردر کتابخانه شهید حدادعادل آبادان برگزار شد دومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان خوزستان در سال 95 دومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان خوزستان در سال 95در کتابخانه شهید حدادعادل آبادان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، دومین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان خوزستان در سال 95در کتابخانه شهید حدادعادل آبادان، با حضور مدیرکل، معاون، کارشناسان ستادی و رؤسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان های استان برگزار شد.
در این جلسه که دوشنبه 8/6/95 مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر برپا شد، حجت الاسلام سپهر، ضمن گرامی داشت یاد شهدای انقلاب اسلامی و گرامی داشت هفته دولت و روز کارمند، از زحمات مجموعه کتابداران در انجام بهینه وظایف خود در آماده سازی محیط کتابخانه ها برای جوانان در طول فصل تابستان تقدیر کرد و گفت: امیدوارم همین روند در ادامه سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» ادامه یابد و تلاش شود که با حداکثر توان ممکن، شاهد رشد و پیشرفت کتابخانه ها در سال جاری باشیم.
سپهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بهره گیری حداکثری از کمک های خیرین در حوزه کتابخانه سازی گفت: کوشیده ایم با استفاده از ظرفیت بالای کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) اعتباراتی برای تکمیل چند پروژه جذب کنیم.
وی در ادامه به موضوع جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت و گفت: جمع بندی عملکرد همکاران در طول برگزاری این جشنواره بسیار مطلوب است و در کل خوزستان جایگاه مناسبی در میان دیگر استان ها داشته ایم.
سپهر با اشاره به نزدیکی به هفته بزرگداشت دفاع مقدس، افزود: ما در استانی هستیم که با نام شهیدان و دفاع مقدس عجین است و این مسئله، وظیفه ما را در بزرگداشت مقام شهیدان و رشادت های ایثارگران در طول دفاع مقدس سنگین تر می کند که انتظار می رود در کلیه شهرستان ها، برنامه های متنوعی در حوزه کتابخوانی با محوریت کتاب های دفاع مقدس برگزار شود.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خوزستان در ادامه سخنان خود به تصویب برگزاری دومین جشنواره ملی شعر کتاب در خوزستان اشاره کرد و گفت: موفقیت تجربه سال گذشته ما را ترغیب کرد تا در سال جاری نیز این برنامه را با کیفیت بالاتری اجرا کنیم. در حال حاضر نیز این جشنواره از مأموریت های محتوایی نهاد شده است که با توجه به وجود شاعران بومی در سطح استان، ضروری است با تبلیغات مناسب و مؤثر، زمینه حضور کیفی این شاعران در جشنواره را فراهم آوریم.
پس از سخنان سپهر، رؤسای ادارات شهرستان ها و کارشناسان اداره کل به بیان نقطه نظرات و بررسی مشکلات فعالیت های خویش پرداختند

دومین جلسه شورای دانش آموزی,دومین جلسه شورای دبیران,دومین جلسه شورای معلمان,دومین جلسه شورای مدرسه,دومین جلسه شورای عالی استانها,دومین صورت جلسه شورای مدرسه,...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : جمعه 26 شهريور 1395 ساعت: 5:10