مشارکت بیش از ۱۰۰ مجموعه فرهنگی در برگزاری جشنواره رضوی | بلاگ

مشارکت بیش از ۱۰۰ مجموعه فرهنگی در برگزاری جشنواره رضوی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 

مشارکت در جشنواره رضوی

 

    بیش از ۱۰۰ مجموعه فرهنگی اعم از مجموعه‌های دولتی، خصوصی و مردمی از سراسر کشور در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی مشارکت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، آمار اعلام‌شده از سوی دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی حاکی از آن است که در سال جاری بیش از ۱۰۰ مجموعه اعم از مجموعه‌های دولتی، خصوصی و مردمی از سراسر کشور در برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی همکاری گسترده خواهند داشت.

این همکاری‌ها به دنبال درخواست بانیان برگزاری این جشنواره از متولیان نهادهای فرهنگی دغدغه‌مند در حوزه کتاب و کتابخوانی به‌منظور مشارکت در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی و   ترویج فرهنگ و سیره رضوی میسر شد.

همچنین از سال ۹۶ در بخش جنبی جشنواره امکانی فراهم شد که کارکنان هر سازمان بتوانند با دریافت کد ویژه در مسابقه شرکت کنند و به‌طور جداگانه و در جمع سایر همکارانشان از ایشان تقدیر شود.

جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با هدف گسترش فرهنگ رضوی و ترویج مطالعه با موضوع فرهنگ غنی اسلامی و سیره ائمه معصوم (علیهم‌السلام) و به مناسبت ایام بابرکت دهه کرامت برگزار می‌شود.

...
نویسنده : بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 24 خرداد 1396 ساعت: 13:37