برنامه های نخستین هفته خردادماه ۱۳۹۶ در کتابخانه عمومی علامه جعفری

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

 

کتاب

بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌ عمومی علامه جعفری اندیمشک در نخستین هفته خردادماه از سوی کتابداران این کتابخانه برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.

بنا به اعلام قبلی و هماهنگی های انجام شده، در نخستین هفته خردادماه96 کتابخانه‌های عمومی کشور با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی خواهند بود.


در همین رابطه کتابخانه عمومی علامه جعفری اندیمشک نیز در این هفته با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی همچون: نشست‌های ویژه گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر؛ کلاس‌های آموزش روخوانی، تجوید و تفسیر قرآن مجید؛ کارگاه‌های آموزشی نقاشی، داستان‌نویسی، خلاصه‌نویسی، قصه‌گویی و تهیه روزنامه‌دیواری؛ نشست‌های شاهنامه‌ و مثنوی‌ خوانی نشست‌های کتاب‌خوان کتابخانه‌ای و مدرسه‌ای، کانون ادبی؛ برپایی نمایشگاه‌های موضوعی کتاب در کتابخانه‌ها و بازدید کودکان مهدهای کودک و دانش‌آموزان مدارس شهرهای مختلف از کتابخانه‌ها و آشنایی با فعالیت‌ها و بخش‌های مختلف آن و ده‌ها برنامه دیگر پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و تمامی علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی هستند.


همچنین معرفی عناوین ارائه شده در طرح کتاب‌خوان ماه خرداد نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در قالب نشست‌های کتاب‌خوان، جلسات معرفی کتاب و نشست‌های جمع‌خوانی از دیگر برنامه‌های نخستین هفته خردادماه سال ۱۳۹۶ در این کتابخانه‌ نیز هستند.

نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 11 خرداد 1396 ساعت: 7:53
برچسب‌ها :

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها