برنامه های کتابخانه‌های عمومی خوزستان هفته اول اردیبهشت | بلاگ

برنامه های کتابخانه‌های عمومی خوزستان هفته اول اردیبهشت

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

برنامه های کتابخانه‌های عمومی خوزستان هفته اول اردیبهشت اعلام شد؛ با ورود به ماه دوم بهارکتابخانه های عمومی رنگ و بوی کتاب می گیرند. برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی خوزستان درهفته اول اردیبهشت ‌ماه از سوی روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی خوزستان برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی خوزستان، در اولین هفته اردیبهشت ‌ماه کتابخانه‌های عمومی استان با برگزاری  بیش از 250 برنامه پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی خواهند بود.

کتابخانه‌های عمومی سراسر استان در این هفته با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی همچون: برگزاری و تبلیغات جشنواره رضوی،جمع خوانیس کتاب های اردیبهشت، نشست‌های  کتابخوان ویژه مبعث حضرت رسول اکرم(ص)؛ کلاس‌های آموزش روخوانی، تجوید و تفسیر قرآن مجید؛ کارگاه‌های آموزشی نقاشی، داستان‌نویسی، خلاصه‌نویسی، قصه‌گویی و تهیه روزنامه‌دیواری؛ نشست‌های کتاب‌خوان کتابخانه‌ای و مدرسه‌ای، کانون ادبی؛ برپایی نمایشگاه‌های موضوعی کتاب در کتابخانه‌ها و بازدید کودکان مهدهای کودک و دانش‌آموزان مدارس شهرهای مختلف از کتابخانه‌ها و آشنایی با فعالیت‌ها و بخش‌های مختلف آن و ده‌ها برنامه دیگر پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و تمامی علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی هستند.

همچنین معرفی عناوین ارائه شده در طرح کتاب‌خوان ماه اردیبهشت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در قالب نشست‌های کتاب‌خوان، جلسات معرفی کتاب و نشست‌های جمع‌خوانی از دیگر برنامه‌های نخستین هفته اردیبهشت‌ماه سال 1396در کتابخانه‌های عمومی استان هستند

...
نویسنده : بازدید : 16 تاريخ : چهارشنبه 3 خرداد 1396 ساعت: 15:30