درخشش کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک و کسب سه مقام برتر استانی | بلاگ

درخشش کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک و کسب سه مقام برتر استانی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

درخشش کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک و کسب سه مقام برتر استانی

به گزارش روابط عمومی اداره ی کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک در همایش هفته کتاب که به مناسبت بیست و چهارمین هفته کتاب سال جمهوری اسلامی  با حضور دکتر شریعتی استاندار محترم خوزستان، حجه الاسلام والمسلمین سپهر مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، کتابداران استان خوزستان ، اصحاب رسانه و علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی در شهرستان اهواز برگزار گردید، از برگزیدگان استانی در حوزه های مرتبط با کتاب ،کتابخوانی و کتابداری تقدیر شد که در این میان شهرستان اندیمشک در سه حوزه عضو نمونه ،کتابدار نمونه و مسئول نمونه کتابخانه صاحب رتبه برتر شد.

مسلم میرزاوند رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک با عنوان این خبر افزود : خوشبختانه امسال برای اولین بار در سه حوزه مختلف شاهد کسب رتبه های برتر استانی توسط کتابداران و عضو برتر شهرستان اندیمشک بوده ایم که این امر نشان دهنده رشد کیفی و کمی در خدمات کتابخانه های عمومی در سطح شهرستان است .

در حوزه کتابداری سرکار خانم مریم خوش کنار کارشناس ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی و کتابدار کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک به عنوان « کتابدار برتر» استانی انتخاب شدند.

 در بخش مسئول کتابخانه برتر نیز سرکار خانم نیلوفر صادقی پور کارشناس علم اطلاعات و دانش شناسی و مسئول کتابخانه عمومی علامه جعفری کوی شهدا به عنوان برگزیده استانی  در حوزه « مسئول کتابخانه برتر » انتخاب شد.

در زمینه کتابخوانی و اعضا ، رتبه عضو نمونه به آقای عبدالعظیم سپهری نیا از اعضای قدیمی و فعال کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک رسید .

میرزاوند ادامه داد : بدون شک این نتایج حاصل زحمات و فعالیت های مختلف طی  یک سال گذشته است که با برنامه ریزی و کار کارشناسی در انجام فعالیت های مختلف اداری و فرهنگی  صورت گرفته است  .

شایان توجه است که برگزیدگان از بین 220 کتابخانه عمومی که درسطح استان فعالیت می کنند، توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان انتخاب شده اند.

...
نویسنده : بازدید : 25 تاريخ : جمعه 5 آذر 1395 ساعت: 19:13