درخشش کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک و کسب سه مقام برتر استانی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

درخشش کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک و کسب سه مقام برتر استانی

به گزارش روابط عمومی اداره ی کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک در همایش هفته کتاب که به مناسبت بیست و چهارمین هفته کتاب سال جمهوری اسلامی  با حضور دکتر شریعتی استاندار محترم خوزستان، حجه الاسلام والمسلمین سپهر مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، کتابداران استان خوزستان ، اصحاب رسانه و علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی در شهرستان اهواز برگزار گردید، از برگزیدگان استانی در حوزه های مرتبط با کتاب ،کتابخوانی و کتابداری تقدیر شد که در این میان شهرستان اندیمشک در سه حوزه عضو نمونه ،کتابدار نمونه و مسئول نمونه کتابخانه صاحب رتبه برتر شد.

مسلم میرزاوند رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک با عنوان این خبر افزود : خوشبختانه امسال برای اولین بار در سه حوزه مختلف شاهد کسب رتبه های برتر استانی توسط کتابداران و عضو برتر شهرستان اندیمشک بوده ایم که این امر نشان دهنده رشد کیفی و کمی در خدمات کتابخانه های عمومی در سطح شهرستان است .

در حوزه کتابداری سرکار خانم مریم خوش کنار کارشناس ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی و کتابدار کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک به عنوان « کتابدار برتر» استانی انتخاب شدند.

 در بخش مسئول کتابخانه برتر نیز سرکار خانم نیلوفر صادقی پور کارشناس علم اطلاعات و دانش شناسی و مسئول کتابخانه عمومی علامه جعفری کوی شهدا به عنوان برگزیده استانی  در حوزه « مسئول کتابخانه برتر » انتخاب شد.

در زمینه کتابخوانی و اعضا ، رتبه عضو نمونه به آقای عبدالعظیم سپهری نیا از اعضای قدیمی و فعال کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک رسید .

میرزاوند ادامه داد : بدون شک این نتایج حاصل زحمات و فعالیت های مختلف طی  یک سال گذشته است که با برنامه ریزی و کار کارشناسی در انجام فعالیت های مختلف اداری و فرهنگی  صورت گرفته است  .

شایان توجه است که برگزیدگان از بین 220 کتابخانه عمومی که درسطح استان فعالیت می کنند، توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان انتخاب شده اند.

نویسنده : بازدید : 18 تاريخ : جمعه 5 آذر 1395 ساعت: 19:13
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123